77
19.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@No i bomba - Ma Pan słuszność. Kto dzisiaj widzi na ulicach miasta patrole piesze? A zawżdy od tego poziomu stróże porządku zaczynali swoje policyjne kariery.
erg. (2025.10.19)
`Karma wraca
WSz (2025.10.19)

info

4  
  2
Ok 22 na drodze do Milejewa chyba jakiś pościg za uciekinierem.6 szt go goniło!!! Ciekawe czy wszystkie wrócą cało???
(2025.10.19)

info

3  
  1
Życie i tak bywa.
Taka prawda . (2025.10.19)

info

1  
  1
Ale na sygnale !!!. Wyobraź sobie, że to karetka jechałaby do twojej, bliskiej osoby.
(2025.10.19)
Ty naucz się mapy Elbląga. Cicha jest po drugiej stronie, koło parki Kajki!!!
(2025.10.20)
ul. Cicha łączy się z ul. Płk. Dąbka właśnie na wysokości ul. Brzozowej
(2025.10.20)
Wyjeżdżając na sygnale jako uprzywilejowany i tak powinien zachować szczególną ostrożność Wyjeżdżając na czerwonym. Naucz się zasad ruchu.
Art :) (2025.10.20)
@Art :) - Oczywiście że tak! Policja tu jest winna i nikt inny! Nie są świętymi krowami.
(2025.10.20)
@KapitanSzyderca - Ha ha ha 😁😁😁😁
Emil_MA (2025.10.20)