UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@No i bomba - Ma Pan słuszność. Kto dzisiaj widzi na ulicach miasta patrole piesze? A zawżdy od tego poziomu stróże porządku zaczynali swoje policyjne kariery.
erg.
@No i bomba - Ma Pan słuszność. Kto dzisiaj widzi na ulicach miasta patrole piesze? A zawżdy od tego poziomu stróże porządku zaczynali swoje policyjne kariery.
erg.