UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@No i bomba - Ma Pan słuszność. Kto dzisiaj widzi na ulicach miasta patrole piesze? A zawżdy od tego poziomu stróże porządku zaczynali swoje policyjne kariery.

erg.

Anuluj