Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem to nie jest Dąbka i Brzozowa tylko Dąbka i Cicha
(2025.10.19)
Prius wyjeżdżał z brzozowej. I po uszkodzeniach widać, że miał dużo czasu na zauważenie radiowozu, bo dostał strzała w sam przód prawej strony. On im wjechał wręcz pod samą maskę.
KapitanSzyderca (2025.10.19)
Ty naucz się mapy Elbląga. Cicha jest po drugiej stronie, koło parki Kajki!!!
(2025.10.20)
ul. Cicha łączy się z ul. Płk. Dąbka właśnie na wysokości ul. Brzozowej
(2025.10.20)
Powrót do komentarzy