A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
sami najwieksi fachowcy nie umie jeździć hulajnogą a zabiera głos to patologia portelu zawsze ci sami a mundre o jo joj
Z cyklu: "Bo ja lubię zap..... , Albo grubo albo wcale"
Widać że dużo osòb ma na bakier z przepisami o ruchu drogowym, albo dla Elblaga wprowadzono osobny przepis ktòry munduròwce zezwala na wszystko patrząc na komentarze
Dlaczego nie jest napisane ile punktów karnych i w jakiej wysokości mandat otrzymał owy policjant? Każdy artykuł z taką sytuacją zawsze jest opisywany od A do Z a tutaj zabrakło tych informacji; )
To ci głupot nagadał. Każde włączenie sygnałów musi mieć zgodę dyżurnego
Mam nadzieję, że Policjanci to czytają i Ci, którzy byli zbyt, ,łaskawi " nareszcie się obudzą. Bierzcie się Panowie do pracy. Łapać piratów drogowych. Wyłapać tych wiejskich kryminalistów. A efekt będzie taki, że normalni ludzie nabiorą do Was szacunku. I każdy przepuści auto na sygnale.
Pies ugryzł Toyotę, a był szczepiony?