A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chwila chwila, czy cos soe zmienilo w prawie bo moze przeoczylem. ? Pojazd uprzywilejowany może wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle po wcześniejszym upewnieniu się że droga wolna. W razie wypadku, kolizji jest bezdyskusyjnie sprawcą wypadku!! To nie wolna amerykanka że właczy światła i syreny i może cisnąć gaz w podłogę. To nie dziki zachód! To ze słychać gdzieś syreny to nie znaczy że wszyscy w promieniu kilometra muszą się zatrzymać.
Pewnie jechali do Raszczyka na Fromborską na śniadanie, a tu taki niefart... Granatowe gamonie.
Bo jeżdzą i wyją bez sensu, Elbląg jak Nowy Jork, same syreny
Wzaruszyła mnie Twoja historia!
@PISPO jedno zło. - Widzisz, tylko nie ma nikogo innego kto by się nadawał do rządzenia państwem. Bo inni to tylko populizm i krzykactwo.
Ciebie wysłać na dożywotni kurs z gramatyki
Pojazd uprzywilejowany ma pierwszeństwo przejazdu nawet na czerwonym.
Zaraz w swoich sondarzach nałgają jakie to mają zaufanie społeczne.
Do służby przyjmowani są zbyt młodzi ludzie, którzy nie mają ani doświadczenia życiowego, ani rozsądnego myślenia w sytuacjach krytycznych. Przez to dochodzi do tego typu sytuacji. Młodszy zawsze powinien mieć starszego partnera, który przejawia i inicjatywę, przy którym nauczy się zawodu.
Dyskusja jest zbędna. Policjanci jechali na sygnale. Każdy pojazd powinien ustąpić drogi. I koniec.