Wybrany wątek opinii
Mieli trzy sprawne pozostały dwa. I bardzo dobrze, będą patrole piesze. Nie będzie stania po krzakach. Bo jeździć to trzeba umieć paniska wielkie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@No i bomba - Ma Pan słuszność. Kto dzisiaj widzi na ulicach miasta patrole piesze? A zawżdy od tego poziomu stróże porządku zaczynali swoje policyjne kariery.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0