Wybrany wątek opinii

Mieli trzy sprawne pozostały dwa. I bardzo dobrze, będą patrole piesze. Nie będzie stania po krzakach. Bo jeździć to trzeba umieć paniska wielkie.
No i bomba (2025.10.19)
@No i bomba - Ma Pan słuszność. Kto dzisiaj widzi na ulicach miasta patrole piesze? A zawżdy od tego poziomu stróże porządku zaczynali swoje policyjne kariery.
erg. (2025.10.19)
Powrót do komentarzy