Wybrany wątek opinii

Dyskusja jest zbędna. Policjanci jechali na sygnale. Każdy pojazd powinien ustąpić drogi. I koniec.
(2025.10.19)
Wyjeżdżając na sygnale jako uprzywilejowany i tak powinien zachować szczególną ostrożność Wyjeżdżając na czerwonym. Naucz się zasad ruchu.
Art :) (2025.10.20)
@Art :) - Oczywiście że tak! Policja tu jest winna i nikt inny! Nie są świętymi krowami.
(2025.10.20)
Powrót do komentarzy