Wybrany wątek opinii
Dyskusja jest zbędna. Policjanci jechali na sygnale. Każdy pojazd powinien ustąpić drogi. I koniec.
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
Wyjeżdżając na sygnale jako uprzywilejowany i tak powinien zachować szczególną ostrożność Wyjeżdżając na czerwonym. Naucz się zasad ruchu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Art :) - Oczywiście że tak! Policja tu jest winna i nikt inny! Nie są świętymi krowami.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3