77
19.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdyby przy władzy nie był antypolski POPIS to by do tego nie doszło.
PISPO jedno zło. (2025.10.19)
A jak zakończyła się interwencja, do której tak pilnie jechali?
CzytELnick (2025.10.19)

info

10  
  0
@KapitanSzyderca - Absolutnie mandat należy, co winny kierowca Mercedesa, który dostał rykoszetem
(2025.10.19)
A co jakis problem z pszeczytaniem był
(2025.10.19)
jak radio w aucie gra na maksa to marne szanse aby usłyszeć sygnały dżwiekowe
(2025.10.19)
Jaki mandat!?!? Jechali na sygnale. Wszyscy powinni ustąpić pierwszeństwa ale b.... w tym mieście..
(2025.10.19)
@Fer - korki i tak sa i nie przez ronda tylko przez to ze na zwyklych skrzyzowaniach ruch jest tamowany przez swiatla, w ruchu okreznym nawet jesli rondo bedzie zapchane to rozladowywanie korkow jest szybsze
(2025.10.19)
"Jaki mandat!?!? Jechali na sygnale" - Lecz jazda na sygnale WYMAGA szczególnej ostrożności od kierowcy. Dlatego kierowcy pojazdów uprzywilejowanych mają specjalne szkolenie. Jazda na sygnale nie robi z kierującego świętego na drodze, wręcz przeciwnie. Wyjąca syrena i niebieskie światła to sygnał by inni uważali, dawali drogę zjeżdżając, przepuszczali na skrzyżowaniach... ale jeśli ktoś wjedzie, mądry kierowca na sygnale, powinien to przewidzieć. Po to był szkolony.
(2025.10.19)
Mieli trzy sprawne pozostały dwa. I bardzo dobrze, będą patrole piesze. Nie będzie stania po krzakach. Bo jeździć to trzeba umieć paniska wielkie.
No i bomba (2025.10.19)
Ani to gazem pryskać, ani udzielać pierwszej pomocy, ani to jeździć. Do czego to się nadaje. Może jesień to chociaż do grabienia liści
Szok (2025.10.19)

info

8  
  3