Wybrany wątek opinii
Gdyby przy władzy nie był antypolski POPIS to by do tego nie doszło.
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
@PISPO jedno zło. - Widzisz, tylko nie ma nikogo innego kto by się nadawał do rządzenia państwem. Bo inni to tylko populizm i krzykactwo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
4