Wybrany wątek opinii

Gdyby przy władzy nie był antypolski POPIS to by do tego nie doszło.
PISPO jedno zło. (2025.10.19)
@PISPO jedno zło. - Widzisz, tylko nie ma nikogo innego kto by się nadawał do rządzenia państwem. Bo inni to tylko populizm i krzykactwo.
(2025.10.19)
Powrót do komentarzy