A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@KapitanSzyderca - Opanuj się. Nareszcie karma ich dopadła, za bezmyślną jazdę. W środku nocy też jeżdżą na bombach. Szkoda gadać.
@Hmm? - Gdzie masz radiowóz na lewoskręcie? Przeczytaj jeszcze raz opis zdarzenia, ale tym razem ze zrozumieniem.
To wina Tóska
Tak oni zawsze maja pilne interwencje... a zabrac prawko na 3 miesiace tak jakby to bylo w przypadku zwyklego szarego obywatela
... przyjechał prokurator policjant został ukarany mandatem - policjant zgodził się przyjąć mandat i po sprawie. Pamiętam wypadek z karetką pogotowia na 12 lutego podobna sytuacja do tej - z taką zasadniczą różnicą bo tam zginął człowiek. Ile tam było spraw w sądzie sporu komu dowalić winę. Jak pamiętam winę zwalili na młodego kierowcę bodajże Hondy. - a nie kierowcę karetki który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Dlaczego dzisiaj od razu wiadomo kto jest winien a wtedy nawet sąd nie wiedział co ma robić.
Moim zdaniem to nie jest Dąbka i Brzozowa tylko Dąbka i Cicha
Jak się cieszę.... że was widzę.
Prius wyjeżdżał z brzozowej. I po uszkodzeniach widać, że miał dużo czasu na zauważenie radiowozu, bo dostał strzała w sam przód prawej strony. On im wjechał wręcz pod samą maskę.
Za kolizję jest 12 pkt i 1200 zł. Prośba do redakcji o sprawdzenie Ile dostał sprawca ?
@Hdhd - Wieźli ciepłą pizzę.