UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fer - korki i tak sa i nie przez ronda tylko przez to ze na zwyklych skrzyzowaniach ruch jest tamowany przez swiatla, w ruchu okreznym nawet jesli rondo bedzie zapchane to rozladowywanie korkow jest szybsze


Anuluj