Wybrany wątek opinii

Jaki mandat!?!? Jechali na sygnale. Wszyscy powinni ustąpić pierwszeństwa ale b.... w tym mieście..
(2025.10.19)
"Jaki mandat!?!? Jechali na sygnale" - Lecz jazda na sygnale WYMAGA szczególnej ostrożności od kierowcy. Dlatego kierowcy pojazdów uprzywilejowanych mają specjalne szkolenie. Jazda na sygnale nie robi z kierującego świętego na drodze, wręcz przeciwnie. Wyjąca syrena i niebieskie światła to sygnał by inni uważali, dawali drogę zjeżdżając, przepuszczali na skrzyżowaniach... ale jeśli ktoś wjedzie, mądry kierowca na sygnale, powinien to przewidzieć. Po to był szkolony.
(2025.10.19)
Powrót do komentarzy