A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kahatella - Jak to co - mieszkam w pobliżu, wieczny bajzel, menele I szczalnia latem - smród okropny. - myślisz, że tym picusiom glancusiom w ratuszu to przeszkadza, ktoś ze swjaków musiał ładnie przytulić skoro nikt nie ma w urzědzie pojęcia jak się za to zabrać. Jak to mówił Lepper jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę
Misiu inaczej sprzedaje się tereny inwestycyjne inaczej funkcjonowało to w latach 90tych. Kiedyś, kiedyś ta działka to był top elbląski. Tylko 1 Maja 58 pięknie się pobudowało od Mytych a vis a vis zostały krzaki po bankructwie innego dewelopera i cyk sprzedaż działki. Te grunty czekają i chyba się nie doczekają. Jak inwestora brak to właściciel tych działek bo jest tych działek 4 duże parcele tylko siedzi i płacze płacąc podatki od gruntów co roku.
Te kahatella to klakier lokalnych szkodników z PO PSL Lewica kkkwww. Jego zadaniem jest szczekać na każdego kto wytyka błędy w/w nieudaczników. On będzie przekonywał że gówno jest złotem. Na szczęście czasy jego pryncypalow się kończą i to zarówno tu lokalnie jak i w kraju.
@Lalek - A co Cie to obchodzi? Działki prywatne, prywatne grunty bo tego nie wiesz nawet jak sprawdzić, że działek tam jest kilka. Ku uciesze właścicieli samochodów codziennie stanowią darmowy parking dla 20 aut minimum. Od rana do wieczora. A ku zmartwieniu mieszkańców Bałuckiego z okien widać tylko chaszcze i siedlisko miejscowych pijaczków.
@"F"spaniale - The Bill.
Ciąg dalszy wyprzedaży wszystkiego w Elblągu. Tja totalny brak inicjatywy aby wybudować tańsze mieszkania dla młodych ludzi aby mięli swoje M. Zamiast wybudować tam domy czy osiedla dla ludzi. to idzie pod młotek. Wiwat indolenci i kombinatorstwo z lenistwem.
Co z tego że tam są firmy jeśli potrzebują tylko fachowców albo niepełnosprawnych tanich wyrobników trzeba było mówić żeby zacząć studia na politechnice wcześniej do zawodówki a teraz komu to będą sprzedawać ruskim skoro rosyjskiego się nie uczyli może niemcom niemiec wszędzie jeżdźi ze swoim termosem i wspiera swojego ruski przyjdzie ukradnie posiedzi w więzieniu wyjdźie i się smieje. pozdrawiam wieczny student
Pod zakłady produkcyjne sprzedawać
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!