UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciąg dalszy wyprzedaży wszystkiego w Elblągu. Tja totalny brak inicjatywy aby wybudować tańsze mieszkania dla młodych ludzi aby mięli swoje M. Zamiast wybudować tam domy czy osiedla dla ludzi. to idzie pod młotek. Wiwat indolenci i kombinatorstwo z lenistwem.
Cynik