UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciąg dalszy wyprzedaży wszystkiego w Elblągu. Tja totalny brak inicjatywy aby wybudować tańsze mieszkania dla młodych ludzi aby mięli swoje M. Zamiast wybudować tam domy czy osiedla dla ludzi. to idzie pod młotek. Wiwat indolenci i kombinatorstwo z lenistwem.

Cynik

Anuluj