UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciąg dalszy wyprzedaży wszystkiego w Elblągu. Tja totalny brak inicjatywy aby wybudować tańsze mieszkania dla młodych ludzi aby mięli swoje M. Zamiast wybudować tam domy czy osiedla dla ludzi. to idzie pod młotek. Wiwat indolenci i kombinatorstwo z lenistwem.
Cynik