Wybrany wątek opinii
A co z działka przy placu konstytucji. Co na to urząd miejski. Skandal panie Misan
Do moderacji
Odpowiedz
22
10
@Lalek - No co? Swiete prawe wlasnosci, nie przeskoczysz.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
twoja?to co ci do tego
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
@kahatella - Jak to co - mieszkam w pobliżu, wieczny bajzel, menele I szczalnia latem - smród okropny. - myślisz, że tym picusiom glancusiom w ratuszu to przeszkadza, ktoś ze swjaków musiał ładnie przytulić skoro nikt nie ma w urzědzie pojęcia jak się za to zabrać. Jak to mówił Lepper jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Lalek - A co Cie to obchodzi? Działki prywatne, prywatne grunty bo tego nie wiesz nawet jak sprawdzić, że działek tam jest kilka. Ku uciesze właścicieli samochodów codziennie stanowią darmowy parking dla 20 aut minimum. Od rana do wieczora. A ku zmartwieniu mieszkańców Bałuckiego z okien widać tylko chaszcze i siedlisko miejscowych pijaczków.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1