UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co z tego że tam są firmy jeśli potrzebują tylko fachowców albo niepełnosprawnych tanich wyrobników trzeba było mówić żeby zacząć studia na politechnice wcześniej do zawodówki a teraz komu to będą sprzedawać ruskim skoro rosyjskiego się nie uczyli może niemcom niemiec wszędzie jeżdźi ze swoim termosem i wspiera swojego ruski przyjdzie ukradnie posiedzi w więzieniu wyjdźie i się smieje. pozdrawiam wieczny student

maria i robert

Anuluj