UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Misiu inaczej sprzedaje się tereny inwestycyjne inaczej funkcjonowało to w latach 90tych. Kiedyś, kiedyś ta działka to był top elbląski. Tylko 1 Maja 58 pięknie się pobudowało od Mytych a vis a vis zostały krzaki po bankructwie innego dewelopera i cyk sprzedaż działki. Te grunty czekają i chyba się nie doczekają. Jak inwestora brak to właściciel tych działek bo jest tych działek 4 duże parcele tylko siedzi i płacze płacąc podatki od gruntów co roku.