Wybrany wątek opinii

Nabywca nieruchomości będzie musiał rozpocząć jej zabudowę do końca 2029 roku- Czyli ma 4 lata na wbicie łopaty. A ile lat na rozpoczęcie budowy otrzymał właściciel pół hektarowego terenu na Placu Konstytucji ? Bo tu już ponad 20 lat nie wbito jeszcze łopaty. Po prostu w elbląskim Ratuszu tego typu terminy są zależne nie od przepisów tylko od konkretnego urzędnika prowadzącego sprawę.
(2025.10.17)
Terminy wydawać łatwo im przychodzi, dwa lata na zakończenie budowy, tylko jakoś oni żadnej inwestycji nie potrafią ukończyć w terminie... , urząd gnębienia ludzi... no proszępana nie dotrzymał pan terminu ukończenia budowy, będzie kara.. to ja może?... i zaczyna się czapkowanie przed nadętymi, kraj absurdów i wolnej amerykanki
Amerykanin z Paryża (2025.10.17)
Bicie piany od X lat. Ostatni news to koszenie z 2024 r. a tam drzewostan i krzaki znowu jest na wysokość 2m.
(2025.10.17)
Misiu inaczej sprzedaje się tereny inwestycyjne inaczej funkcjonowało to w latach 90tych. Kiedyś, kiedyś ta działka to był top elbląski. Tylko 1 Maja 58 pięknie się pobudowało od Mytych a vis a vis zostały krzaki po bankructwie innego dewelopera i cyk sprzedaż działki. Te grunty czekają i chyba się nie doczekają. Jak inwestora brak to właściciel tych działek bo jest tych działek 4 duże parcele tylko siedzi i płacze płacąc podatki od gruntów co roku.
(2025.10.17)
Powrót do komentarzy