UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Lalek - A co Cie to obchodzi? Działki prywatne, prywatne grunty bo tego nie wiesz nawet jak sprawdzić, że działek tam jest kilka. Ku uciesze właścicieli samochodów codziennie stanowią darmowy parking dla 20 aut minimum. Od rana do wieczora. A ku zmartwieniu mieszkańców Bałuckiego z okien widać tylko chaszcze i siedlisko miejscowych pijaczków.