UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co z tego że tam są firmy jeśli potrzebują tylko fachowców albo niepełnosprawnych tanich wyrobników trzeba było mówić żeby zacząć studia na politechnice wcześniej do zawodówki a teraz komu to będą sprzedawać ruskim skoro rosyjskiego się nie uczyli może niemcom niemiec wszędzie jeżdźi ze swoim termosem i wspiera swojego ruski przyjdzie ukradnie posiedzi w więzieniu wyjdźie i się smieje. pozdrawiam wieczny student
maria i robert