UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@przekonany stefek - a na czym to ratowanie ma polegać w tym trampku? To nie można ratować w placówkach już istniejących, szkołach, klubach sportowych, tylko trzeba wydać pół miliona na lokal? No tak, łatwo się rozpieprza nie swoją kasę, zasłaniając się szczytnym celem, wystarczyło podzielić te środki na istniejące placówki i specjalistów. Klub a w nim co?
modi