Wybrany wątek opinii

Ty Marnotrawstwo. Twoim zdaniem jeden nauczyciel Religi zarabia miesięcznie 26tys 760zł. Ładnie odleciałeś, albo zamiast do szkoły to butelki zbierałeś.
(2025.10.08)
Dużo? To zmień zawód. Jeszcze ci będą swoje bombelki przynosić w ofierze. W sieci nic nie ginie
Takie są fakty (2025.10.09)
Zdziwiony? Chyba nie myślałeś że oni za najniższą będą pracować.
Tak to wygląda (2025.10.09)
Powrót do komentarzy