UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@modi - Młodzież z problemami prędzej przyjdzie do "trampka" w Ogrodach niż do specjalistycznej poradni. W Ogrodach młodzi ludzie już są i potrzeba tylko do nich wyjść. Brawo za pomysł.


Anuluj