UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nieprawda, że miała lepsze wskaźniki. Fundacja FOSA dzwoniła od lipca po ludziach z Elbląga, z naszych środowisk animacyjnych i szukają ludzi do pracy. Pani oficjalnie mówiła, że będzie to kalka tego co robią w Gdańsku. Wiedzieli doskonale, że wygrają ten "konkurs"

PaniF

Anuluj