UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nieprawda, że miała lepsze wskaźniki. Fundacja FOSA dzwoniła od lipca po ludziach z Elbląga, z naszych środowisk animacyjnych i szukają ludzi do pracy. Pani oficjalnie mówiła, że będzie to kalka tego co robią w Gdańsku. Wiedzieli doskonale, że wygrają ten "konkurs"

PaniF