38
03.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeżeli policji się będzie chciało to znajdzie, a jak się nie będzie chciało to nie znajdzie. Przy okazji apel do Ratusza, by przestał uchylać się od montażu kamer na ulicach Elbląga, bo nie ma pieniędzy.
(2025.10.03)

info

12  
  3
Jak napiszą gdzie I o której, to się kupa świadków znajdzie I kto to później ogarnie - roboty się narobi tyle, że taczek zabraknie, a tak jedna taczka jest I czeka na zładunek. Tak trzymać
Posterunkowy.. (2025.10.03)
Jeżdżą za szybko
Blumenbauer (2025.10.03)

info

5  
  3
Widać hejt na rowerzystów a kierowcy samochodów to aniołowie ulicy. Hahahaha. Jedni i drudzy w takim samym stopniu i skali są odpowiedzialni za wypadki drogowe. Ja jadąc na rowerze uważam i schodzę z roweru na przejściu dla pieszych gdzie powinno się to uczynić bez prawa i pierwszeństwa przejazdu. Kierowcy także przepuszczają mnie bez problemu i machamy do siebie na powitanie i pozdrowienie. Miłego dnia.
(2025.10.03)
Wielokrotnie pisałem o typie pędzącym 50 kmh na hulajnodze elektrycznej ulicą Browarną i Mazurską w kierunku Rubna przed 7,a potem wracającego o 15.Do tej pory jeździ, widać policja ma to gdzieś...
(2025.10.03)

info

15  
  0
@Aniulka. - I jeszcze wpatrzeni w smartfony
(2025.10.03)
a niepodległości to ma 1 metr długości, że wszystko jest zrozumiałe?
(2025.10.03)
Trzeba zatrudnić piętnastu oficerów i podoficerów rowerowo - hulajnogowych za pieniądze podatników. Wtedy będzie bezpieczniej. A ten pełnomocnik do spraw pedałowania to niech chociaż zaapeluje o wyrównanie i uporządkowanie ścieżek rowerowych już istniejących. Bo jest tragedia na wielu odcinkach.
Mareczek (2025.10.03)
@drogowy - Czytaj ze zrozumieniem: Policja poszukuje rowerzysty, który 29 września w godzinach popołudniowych potrącił 79-latka na ul. Niepodległości.
xxxy1 (2025.10.03)
Szkoda że w Polsce nie ma kar dla urzednikow, polityków i oficerow odpowiedzialnych za ta fatalna infrastrukture rowerowa. W Elblagu wszystkie te pseudodrogi rowerowe sa wadliwie zaprojektowane i wykonane a jazda po nich rowerem stanowi olbrzymie niebezpieczenstwo dla zrowia, zycia rowerzystow jak i innych uczestnikow ruchu. Każdy kto choc raz korzystal z tych bubli w Elblagu przyzna mi racje. Zrobia byle co, zapraszaja dziennikarzy na sped, POsusza zeby do obiektywu i oglaszaja sukces a rzeczywistosc jest zupelnie inna.
genaralicja rowerowa (2025.10.03)