UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba zatrudnić piętnastu oficerów i podoficerów rowerowo - hulajnogowych za pieniądze podatników. Wtedy będzie bezpieczniej. A ten pełnomocnik do spraw pedałowania to niech chociaż zaapeluje o wyrównanie i uporządkowanie ścieżek rowerowych już istniejących. Bo jest tragedia na wielu odcinkach.
Mareczek