UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba zatrudnić piętnastu oficerów i podoficerów rowerowo - hulajnogowych za pieniądze podatników. Wtedy będzie bezpieczniej. A ten pełnomocnik do spraw pedałowania to niech chociaż zaapeluje o wyrównanie i uporządkowanie ścieżek rowerowych już istniejących. Bo jest tragedia na wielu odcinkach.

Mareczek

Anuluj