UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać hejt na rowerzystów a kierowcy samochodów to aniołowie ulicy. Hahahaha. Jedni i drudzy w takim samym stopniu i skali są odpowiedzialni za wypadki drogowe. Ja jadąc na rowerze uważam i schodzę z roweru na przejściu dla pieszych gdzie powinno się to uczynić bez prawa i pierwszeństwa przejazdu. Kierowcy także przepuszczają mnie bez problemu i machamy do siebie na powitanie i pozdrowienie. Miłego dnia.