Wybrany wątek opinii
Widać hejt na rowerzystów a kierowcy samochodów to aniołowie ulicy. Hahahaha. Jedni i drudzy w takim samym stopniu i skali są odpowiedzialni za wypadki drogowe. Ja jadąc na rowerze uważam i schodzę z roweru na przejściu dla pieszych gdzie powinno się to uczynić bez prawa i pierwszeństwa przejazdu. Kierowcy także przepuszczają mnie bez problemu i machamy do siebie na powitanie i pozdrowienie. Miłego dnia.
Do moderacji
Odpowiedz
17
8
"a kierowcy samochodów to aniołowie ulicy" TAK, przy Was to aniołowie (nie licząc mustangowców pierdzących)
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
Jeden i drugi ma poważne kompleksy. Lepszy jakiś złom rozsypujący się od mustanga? Ty nigdy nie miałeś prawdziwego samochodu, cienko cienko max.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0