Wybrany wątek opinii

Widać hejt na rowerzystów a kierowcy samochodów to aniołowie ulicy. Hahahaha. Jedni i drudzy w takim samym stopniu i skali są odpowiedzialni za wypadki drogowe. Ja jadąc na rowerze uważam i schodzę z roweru na przejściu dla pieszych gdzie powinno się to uczynić bez prawa i pierwszeństwa przejazdu. Kierowcy także przepuszczają mnie bez problemu i machamy do siebie na powitanie i pozdrowienie. Miłego dnia.
(2025.10.03)
"a kierowcy samochodów to aniołowie ulicy" TAK, przy Was to aniołowie (nie licząc mustangowców pierdzących)
(2025.10.03)
Jeden i drugi ma poważne kompleksy. Lepszy jakiś złom rozsypujący się od mustanga? Ty nigdy nie miałeś prawdziwego samochodu, cienko cienko max.
(2025.10.04)
Powrót do komentarzy