Wybrany wątek opinii
Rowerzyści SZALEJĄ po ulicach i chodnikach miasta przy całkowitym braku reakcji Policji. Przykładowo ul Legionów jadę samochodem jezdnią, po drodze dla rowerów jedzie kilka osób a z osiedlowej tuż przed pojazdem "wypada" na jezdnię rower i kierujący jeszcze środkowy palec na zwrócenie uwagi- to tylko kwestia czasu aż stanie się nieszczęście i ktoś straci życie. Niech policja zacznie egzekwować prawo.
Do moderacji
Odpowiedz
49
14
Trzeba zatrudnić piętnastu oficerów i podoficerów rowerowo - hulajnogowych za pieniądze podatników. Wtedy będzie bezpieczniej. A ten pełnomocnik do spraw pedałowania to niech chociaż zaapeluje o wyrównanie i uporządkowanie ścieżek rowerowych już istniejących. Bo jest tragedia na wielu odcinkach.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Mareczek - Ależ on ma znacznie ważniejsza misje, ot choćby LANS i nabijanie punktów dla dalszej bytności w radzie
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Prawdziwy Lans to na rowerkach jest, kolego
Do moderacji
Odpowiedz
3
0