Wybrany wątek opinii

Rowerzyści SZALEJĄ po ulicach i chodnikach miasta przy całkowitym braku reakcji Policji. Przykładowo ul Legionów jadę samochodem jezdnią, po drodze dla rowerów jedzie kilka osób a z osiedlowej tuż przed pojazdem "wypada" na jezdnię rower i kierujący jeszcze środkowy palec na zwrócenie uwagi- to tylko kwestia czasu aż stanie się nieszczęście i ktoś straci życie. Niech policja zacznie egzekwować prawo.
(2025.10.03)
Trzeba zatrudnić piętnastu oficerów i podoficerów rowerowo - hulajnogowych za pieniądze podatników. Wtedy będzie bezpieczniej. A ten pełnomocnik do spraw pedałowania to niech chociaż zaapeluje o wyrównanie i uporządkowanie ścieżek rowerowych już istniejących. Bo jest tragedia na wielu odcinkach.
Mareczek (2025.10.03)
@Mareczek - Ależ on ma znacznie ważniejsza misje, ot choćby LANS i nabijanie punktów dla dalszej bytności w radzie
(2025.10.03)
Prawdziwy Lans to na rowerkach jest, kolego
(2025.10.03)
Powrót do komentarzy