UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że w Polsce nie ma kar dla urzednikow, polityków i oficerow odpowiedzialnych za ta fatalna infrastrukture rowerowa. W Elblagu wszystkie te pseudodrogi rowerowe sa wadliwie zaprojektowane i wykonane a jazda po nich rowerem stanowi olbrzymie niebezpieczenstwo dla zrowia, zycia rowerzystow jak i innych uczestnikow ruchu. Każdy kto choc raz korzystal z tych bubli w Elblagu przyzna mi racje. Zrobia byle co, zapraszaja dziennikarzy na sped, POsusza zeby do obiektywu i oglaszaja sukces a rzeczywistosc jest zupelnie inna.

genaralicja rowerowa

Anuluj