A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jest jeden problem piesi nie przestrzegają przepisów i chodzą po drogach rowerowych co jest nie do pomyślenia np w Gdańsku tam droga rowerowa jest dla rowerzystów
@Mareczek - Ależ on ma znacznie ważniejsza misje, ot choćby LANS i nabijanie punktów dla dalszej bytności w radzie
Prawdziwy Lans to na rowerkach jest, kolego
rower - twój wróg
"a kierowcy samochodów to aniołowie ulicy" TAK, przy Was to aniołowie (nie licząc mustangowców pierdzących)
@katon - Niepodległości.. jest jak wół napisane, cały czas jest napisane... w pierwszym artykule też było... trzeba czytać wszystko z uwagą
@Nie pedałuję - Idź płakać ! I wymyślać
@drogowy - Jakie to ma znaczenie na jakiej ulicy? Jeśli ktoś był świadkiem takiego zdarzenia to wie gdzie to było.
A kamer nie ma w okolicy ??. Niech sprawdzą.
Jeden i drugi ma poważne kompleksy. Lepszy jakiś złom rozsypujący się od mustanga? Ty nigdy nie miałeś prawdziwego samochodu, cienko cienko max.