UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba zatrudnić piętnastu oficerów i podoficerów rowerowo - hulajnogowych za pieniądze podatników. Wtedy będzie bezpieczniej. A ten pełnomocnik do spraw pedałowania to niech chociaż zaapeluje o wyrównanie i uporządkowanie ścieżek rowerowych już istniejących. Bo jest tragedia na wielu odcinkach.

Mareczek