Wybrany wątek opinii

Szkoda że w Polsce nie ma kar dla urzednikow, polityków i oficerow odpowiedzialnych za ta fatalna infrastrukture rowerowa. W Elblagu wszystkie te pseudodrogi rowerowe sa wadliwie zaprojektowane i wykonane a jazda po nich rowerem stanowi olbrzymie niebezpieczenstwo dla zrowia, zycia rowerzystow jak i innych uczestnikow ruchu. Każdy kto choc raz korzystal z tych bubli w Elblagu przyzna mi racje. Zrobia byle co, zapraszaja dziennikarzy na sped, POsusza zeby do obiektywu i oglaszaja sukces a rzeczywistosc jest zupelnie inna.
genaralicja rowerowa (2025.10.03)
@genaralicja rowerowa - Bardzo ciekawe... Bardzo dużo jeżdżę rowerem po Elblągu, ścieżki uważam za bardzo dobre i jakoś nigdy ani ja na nikogo nie wjechałem, ani nikt we mnie. Może twoje umiejętności nie wystarczą do tego żeby wsiadać na rower.
skm (2025.10.08)
Powrót do komentarzy