UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli policji się będzie chciało to znajdzie, a jak się nie będzie chciało to nie znajdzie. Przy okazji apel do Ratusza, by przestał uchylać się od montażu kamer na ulicach Elbląga, bo nie ma pieniędzy.
Jeżeli policji się będzie chciało to znajdzie, a jak się nie będzie chciało to nie znajdzie. Przy okazji apel do Ratusza, by przestał uchylać się od montażu kamer na ulicach Elbląga, bo nie ma pieniędzy.