UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli policji się będzie chciało to znajdzie, a jak się nie będzie chciało to nie znajdzie. Przy okazji apel do Ratusza, by przestał uchylać się od montażu kamer na ulicach Elbląga, bo nie ma pieniędzy.


Anuluj