A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rzeczywiście nie wydano na jachty, swingersów, solaria, samochody itd. FS nie dotyczy tylko ofiar przestępstw. To kłamstwo lub niewiedza.
@bra - Jak się masz "mężu"Kassandry?zielone łapki załatwione?
@bra - Wnioski KPO opiniował mąż waszej Beci Szydło
@bra - Jak nie wydano to bardzo dobrze. To jeden procent całej dotacji dla beneficjentów w większości prawicowych. Chcieli afery a wyszedł kapiszon. Bra wszyscy kręcą bekę z tych mądrości pisowskich.
Dzielą nas miesiące a może tygodnie od upadku rządu tuska.
@Idzie ku lepszemu - Pisowski marzyciel
Panie nakrętka a gdzie jest ten stadion lekkoatletyczny który dwa lata temu obiecaliście wraz z towarzyszem nitrasem? Czyżby to było kolejne kłamstwo i kiełbasa wyborcza dla elbląskich lekkoatletów? Gdzie jest miejski port? Państwowy nazwałeś towarzyszu nakretkoo wraz ze swoim waflem wrogim przejęciem i gigantomania. Wstyd!
To może nareszcie EPEWIK znajdzie pieniądze na wyczyszczenie studzienek burzowych.
Mam pytanie. Co się stało z dronem UM, który miał monitorować jakość powietrza w mieście? I to co jest spalane w piecach np w dzielnicy Warszawskie Przedmieście.
Normalnie wieczorem strach wyjść. Smród palonego plastiku jest okropny.
Podpowedz dla PSP - kupcie mobilne przenośne magazyny energii elektrycznej przydają sie naprawdę nie sa kosmicznie drogie.