UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam pytanie. Co się stało z dronem UM, który miał monitorować jakość powietrza w mieście? I to co jest spalane w piecach np w dzielnicy Warszawskie Przedmieście. Normalnie wieczorem strach wyjść. Smród palonego plastiku jest okropny.