UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam pytanie. Co się stało z dronem UM, który miał monitorować jakość powietrza w mieście? I to co jest spalane w piecach np w dzielnicy Warszawskie Przedmieście. Normalnie wieczorem strach wyjść. Smród palonego plastiku jest okropny.


Anuluj