UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie nakrętka a gdzie jest ten stadion lekkoatletyczny który dwa lata temu obiecaliście wraz z towarzyszem nitrasem? Czyżby to było kolejne kłamstwo i kiełbasa wyborcza dla elbląskich lekkoatletów? Gdzie jest miejski port? Państwowy nazwałeś towarzyszu nakretkoo wraz ze swoim waflem wrogim przejęciem i gigantomania. Wstyd!

Białą ścieżką na Krakusa