Wybrany wątek opinii
Mam pytanie. Co się stało z dronem UM, który miał monitorować jakość powietrza w mieście? I to co jest spalane w piecach np w dzielnicy Warszawskie Przedmieście.
Normalnie wieczorem strach wyjść. Smród palonego plastiku jest okropny.
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Pewnie "zepsuł się" i jakiś urzędas zabrał go, żeby naprawić :-)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Do moderacji
Odpowiedz
4
3