Wybrany wątek opinii

Mam pytanie. Co się stało z dronem UM, który miał monitorować jakość powietrza w mieście? I to co jest spalane w piecach np w dzielnicy Warszawskie Przedmieście. Normalnie wieczorem strach wyjść. Smród palonego plastiku jest okropny.
(2025.10.01)
Pewnie "zepsuł się" i jakiś urzędas zabrał go, żeby naprawić :-)
(2025.10.01)
W Elblągu od lat śmierdzi zimową porą. Prezes pozwolił swoim palić czym popadnie. Można truć sąsiadów
45 tys zgonów rocznie (2025.10.02)
Powrót do komentarzy