UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - Jak nie wydano to bardzo dobrze. To jeden procent całej dotacji dla beneficjentów w większości prawicowych. Chcieli afery a wyszedł kapiszon. Bra wszyscy kręcą bekę z tych mądrości pisowskich.
@bra - Jak nie wydano to bardzo dobrze. To jeden procent całej dotacji dla beneficjentów w większości prawicowych. Chcieli afery a wyszedł kapiszon. Bra wszyscy kręcą bekę z tych mądrości pisowskich.