UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie nakrętka a gdzie jest ten stadion lekkoatletyczny który dwa lata temu obiecaliście wraz z towarzyszem nitrasem? Czyżby to było kolejne kłamstwo i kiełbasa wyborcza dla elbląskich lekkoatletów? Gdzie jest miejski port? Państwowy nazwałeś towarzyszu nakretkoo wraz ze swoim waflem wrogim przejęciem i gigantomania. Wstyd!
Białą ścieżką na Krakusa