UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie nakrętka a gdzie jest ten stadion lekkoatletyczny który dwa lata temu obiecaliście wraz z towarzyszem nitrasem? Czyżby to było kolejne kłamstwo i kiełbasa wyborcza dla elbląskich lekkoatletów? Gdzie jest miejski port? Państwowy nazwałeś towarzyszu nakretkoo wraz ze swoim waflem wrogim przejęciem i gigantomania. Wstyd!

Białą ścieżką na Krakusa

Anuluj