Wybrany wątek opinii

Dzielą nas miesiące a może tygodnie od upadku rządu tuska.
Idzie ku lepszemu (2025.10.01)
@Idzie ku lepszemu - Pisowski marzyciel
Nielubiekaczek (2025.10.01)
@Nielubiekaczek - Nie marzyciel tylko realista. Jeżeli w ich strukturachsą tacy jak gertych, nowacka, biedron i naczelny agent de no to jak to ma przetrwać?I wielu innych mądrych inaczej. Jedna wielka beka w internecie.
komisjanaleśnikowa (2025.10.01)
Powrót do komentarzy