56
01.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ma wódy, nie ma terapii. Proste. Wtedy nie ma meneli a są narkomani którzy sięgają po inne używki otepiajace. Nie ma czego mierzyć.
(2025.10.01)
Jestem zaskoczony postawą elbląskich radnych. Tylko cztery panie radne są za zakazem, brawo. Elbląg jawi się jak Miasto pijaków i seniorów też często pijących, a radni nie chcą podpaść swoim wyborcom i nie mają odwagi. Wiem już, że na tych 21 radnych nie należy ponownie głosować, bo pewnie tęsknią za czasami gdy Prezydentem Elbląga był Pan Gburzyński, a wódkę mozna było kupić nawet w sklepie meblowym.
(2025.10.01)

info

8  
  3
kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ? Alkohol tylko dla tych co wracają z 3 zmiany lub kończą zmianę 2
alkoholik o (2025.10.01)
@alkoholik o - "kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ?" - to zadaj sobie pytanie: Po co Ci ta flaszka?
(2025.10.01)
Zaczyna być wesoło. Gorzej niż za komuny:-)
(2025.10.01)

info

1  
  3
@bra - Nawet wiem jakie cwaniaki (z jakiej partii) będą je prowadzić.
(2025.10.01)
Po godz 22 te miasto jak wymarłe. Nie potrzeba zakazów.
Jaki zakaz (2025.10.01)

info

9  
  4
zrobie sobie zapas i wywalone mam na zakaz
(2025.10.01)

info

5  
  1
Obecni radni nie są niestety żadną wyrocznią ! I ich zdaniem kompletnie mnie nie interesuje,
(2025.10.01)

info

2  
  0
Pijanym spoleczenstem łatwiej się rządzi więc postawa nie radnych i miasta nie dziwi
(2025.10.01)

info

4  
  2