A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie ma wódy, nie ma terapii. Proste. Wtedy nie ma meneli a są narkomani którzy sięgają po inne używki otepiajace. Nie ma czego mierzyć.
Jestem zaskoczony postawą elbląskich radnych. Tylko cztery panie radne są za zakazem, brawo. Elbląg jawi się jak Miasto pijaków i seniorów też często pijących, a radni nie chcą podpaść swoim wyborcom i nie mają odwagi. Wiem już, że na tych 21 radnych nie należy ponownie głosować, bo pewnie tęsknią za czasami gdy Prezydentem Elbląga był Pan Gburzyński, a wódkę mozna było kupić nawet w sklepie meblowym.
kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ? Alkohol tylko dla tych co wracają z 3 zmiany lub kończą zmianę 2
@alkoholik o - "kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ?" - to zadaj sobie pytanie: Po co Ci ta flaszka?
Zaczyna być wesoło. Gorzej niż za komuny:-)
@bra - Nawet wiem jakie cwaniaki (z jakiej partii) będą je prowadzić.
Po godz 22 te miasto jak wymarłe. Nie potrzeba zakazów.
zrobie sobie zapas i wywalone mam na zakaz
Obecni radni nie są niestety żadną wyrocznią ! I ich zdaniem kompletnie mnie nie interesuje,
Pijanym spoleczenstem łatwiej się rządzi więc postawa nie radnych i miasta nie dziwi