UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@alkoholik o - "kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ?" - to zadaj sobie pytanie: Po co Ci ta flaszka?


Anuluj