UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@alkoholik o - "kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ?" - to zadaj sobie pytanie: Po co Ci ta flaszka?
@alkoholik o - "kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ?" - to zadaj sobie pytanie: Po co Ci ta flaszka?