56
01.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem zdecydowanie za ograniczeniem ale wieku przyklejonych do stołków w radzie, na stanowiskach dyrektorskich i w radach nadzorczych! W Elblągu nie mają ograniczeń choc demencja wiekowa kłuje w oczy ! Czas tu przerzedzić zasiedziałe towarzystwo bez zahamowań! !!
(2025.10.01)

info

4  
  0
Moim zdaniem cała ta nagonka na prohibicjie jest śmieszna, nagle większość jest za, wszyscy tacy nie pijący itp. Bardzo jestem ciekawy czy rządzących też będzie ten zakaz dotyczyć... pożyjemy zobaczymy, natomiast nasze społeczeństwo jest ostatnimy czasy jakieś takie bez swojego zdania niby są za, niby przeciw ale sami nie do końca chyba wiedzą o co chodzi. Nie jestem chodzącym inteligentem tylko po prostu czytam te artykuły, słucham ludzi i często mam wrażenie że wszyscy bez zastanowienia klepiemy głupoty, pozdrawiam ludzi którzy mają mądre zdanie co do tego zakzu, bo wszystko jest dla ludzi a taki zakaz nigdy nic dobrego nie przyniósł. Nasza władza powinna się przyjrzeć innym problemom jak służba zdrowia, umowy na zlecenie których dawno już nie powinno być itp. problemom a nie zajmują się głupotomi....
🫠🫠🫠🫠😉 (2025.10.01)

info

3  
  1
A ktoś tu pomyślał o naszych rządzących czy oni będą ograniczać zakupy, bo często ich nic nie dotyczy, nagonka jest na zwykłych obywateli
🫠🫠🫠🫠😉 (2025.10.01)

info

2  
  0
Czekamy na decyzje rządu. No, taki to samorząd. Do du.. y.
Pyskata Iwona . (2025.10.01)

info

3  
  0
Nie róbcie tego, małpki będą smutne kto je w nocy i rano nakarmi oraz przytuli?
(2025.10.02)

info

3  
  1
Będzie wojna? W stanie wojennym też ograniczali płyny rozweselające. W nocy trzeba być czujnym, wróg nie śpi!
zmartwiony wieszcz (2025.10.02)

info

2  
  1
Z jednej strony no słuszne ale z drugiej. TO tak jak zakaz jazdy po alkoholu. Niby jest no ale nie ma tak że nie wypijeszi i nie pojedziesz. Normalnie wsiadasz otwierasz butelke z alkoholem pijesz i jedziesz. Dlaczego tego nie robisz? Bo masz rozum a rozum jest kluczowy.
(2025.10.02)

info

1  
  0
Więcej Borysów!!!
(2025.10.02)

info

1  
  1
Większość radnych nie ma własnego zdania w temacie. Chcą się pytać mieszkańców. Dlaczego tylko w tej sprawie. Dotychczas żaden radny o nic mnie i znajomych się nie pytał.
(2025.10.02)

info

0  
  0
Odpowiedzi z czata GPT. Trochę to smutne gdy rozmawiamy nad tak ważnym projektem, a radni muszą posiłkować się czatem, aby mieć "swoje" zdanie.
Bartosz Macutkiewicz (2025.10.02)

info

0  
  1