Wybrany wątek opinii

kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ? Alkohol tylko dla tych co wracają z 3 zmiany lub kończą zmianę 2
alkoholik o (2025.10.01)
@alkoholik o - "kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ?" - to zadaj sobie pytanie: Po co Ci ta flaszka?
(2025.10.01)
Powrót do komentarzy