Wybrany wątek opinii
kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ? Alkohol tylko dla tych co wracają z 3 zmiany lub kończą zmianę 2
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@alkoholik o - "kończę pracę o 22:00 i gdzie wtedy kupię flaszkę ?" - to zadaj sobie pytanie: Po co Ci ta flaszka?
Do moderacji
Odpowiedz
4
3