UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem zaskoczony postawą elbląskich radnych. Tylko cztery panie radne są za zakazem, brawo. Elbląg jawi się jak Miasto pijaków i seniorów też często pijących, a radni nie chcą podpaść swoim wyborcom i nie mają odwagi. Wiem już, że na tych 21 radnych nie należy ponownie głosować, bo pewnie tęsknią za czasami gdy Prezydentem Elbląga był Pan Gburzyński, a wódkę mozna było kupić nawet w sklepie meblowym.