56
01.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czyli Platforma jak zwykle
(2025.10.01)
Wtedy byłbyś w dwójnasób ograniczony.
(2025.10.01)
W Polsce absurdem jest prawo. Już jeden z ważnych polityków twierdził, że prawo wiąże mu ręce. A ono jest od tego by właśnie wiązało. A my mamy prawo, którego nikt nie przestrzega, a jeszcze przepisy uważa za absurdalne. A ponieważ nie ma reakcji w postaci karania za ich nieprzestrzeganie to zwyczajnie mamy bezprawie. Widać to na prostych przykładach. Ot chociażby jeden z najbardziej widocznych to parkowanie samochodu tylnymi kołami na chodniku, mimo, że przepis wyraźnie zabrania takowego sposobu parkowania.
BiN (2025.10.01)

info

1  
  3
@Niestety tu mieszkam - Ty mieszkasz w embomgu, a ja w a Elblągu, w Elblągu jest fajnie. Wyprowadź się z elblomga jak ci się nie podoba, tylko żul i menel nie potrafi zmienić miejsca zamieszkania.
(2025.10.01)
Ja też mieszkam w Elblągu prawie 40 lat, ale weź napisz co tu jest fajnego.
(2025.10.01)
@Niestety tu mieszkam - Czyli jesteś jednym z nich
(2025.10.01)
@Bocian . - Czas wyjść z domu po 21 i trochę się porozglądać.
KapitanSzyderca (2025.10.01)
Na pewno nie ty.
KapitanSzyderca (2025.10.01)
Powstaną meliny, jak będzie popyt.
bra (2025.10.01)
Jak masz problemy to idź na terapię a nie wszystkich mierzysz swoją menelską miarą
(2025.10.01)